Litery przestrzenne

Litery przestrzenne

Osoby prowadzące działalność gospodarczą bardzo często zastanawiają się nad tym, w jaki sposób podnieść prestiż swojej firmy. Można to oczywiście osiągnąć poprzez wysoki poziom obsługi klienta lub dostarczaniu dobrych jakościowo towarów, ale stale pozostaje jeden problem – w jaki sposób przyciągnąć klienta?

W obecnych czasach jest mnóstwo przedsiębiorstw, które znają się na swojej pracy i dostarczają klientom najwyższej jakości produkty, a mimo to nie odnoszą wielkich sukcesów w swojej branży. W większości przypadków jest to spowodowane brakiem reklamy. Właściciele bardzo często tak bardzo skupiają się na produkcji i wykonywaniu usług, że zapominają o bardzo ważnym czynniku, jakim jest promocja przedsiębiorstwa.

Dobrym pomysłem na podniesienie prestiżu i przekazanie klientom komunikatu mówiącego o tym, że mają do czynienia z kimś, kto wie co robi są litery przestrzenne. Jest to niezwykle estetyczna forma reklamy i sposób na ozdobienie budynku firmy.

Estetyka i wytrzymałość

Litery przestrzenne zazwyczaj wykonane są z ALUminium, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na upływ czasu. Same litery zamontowane na siedzibie firmy są efektowne, ale pozostaje pewien niedosyt. Dlatego właśnie bardzo dużo agencji reklamowych proponuje swoim klientom podświetlane podświetlenie napisów. Tego typu rozwiązanie daje po zmroku niesamowity efekt. Istnieje możliwość podświetlenie tylko frontu litery lub przodu i tyłu, co daje charakterystyczną poświatę całemu napisowi.
W przypadku liter z pleksy możliwe jest także świecenie liter bokiem.

LED w natarciu

Jeżeli chodzi o metodę, jaką są podświetlane litery przestrzenne to zazwyczaj korzysta się z  oszczędnych i przyjaznych środowisku diod LED.

Litery przestrzenne w krótkim czasie zdobyły bardzo dużą popularność. Dzięki nim wielu firmom udało się poszerzyć grono klientów oraz rozwinąć ofertę. Ten typ reklamy nie jest wybitnie tani, lecz z całą pewnością cena jest adekwatna do ekskluzywnego wizerunku reklamy firmy. Poza tym pieniądze wydane na reklamę nigdy nie są pieniędzmi zmarnowanymi.