Efektowne i skuteczne formy reklamy zewnętrznej – neony, szyldy, kasetony, litery przestrzenne

Efektowne i skuteczne formy reklamy zewnętrznej – neony, szyldy, kasetony, litery przestrzenne

Reklama zewnętrzna to wciąż jeden z najskuteczniejszych sposobów na zaistnienie firmy w świadomości szerokiej grupy odbiorców. Jej głównym celem jest przede wszystkim zwrócenie na siebie uwagi i zachęcenie do skorzystania z usług reklamowanej firmy np w Warszawie.

 

Wysoka efektywność reklamy zewnętrznej powoduje, że miasta na całym świecie, w tym i w Polsce wręcz toną w przeróżnych bannerach, szyldach, plakatach i billboardach. To sprawia, że stworzenie zauważalnej reklamy jest mocno utrudnione i wymaga szczególnych umiejętności oraz profesjonalizmu.

litery przestrzenne warszawa

Litery przestrzenne

Jedną z najstarszych form reklamy zewnętrznej są neony, które przez lata były prawdziwą ozdobą Warszawy. Dzisiaj można zaobserwować renesans neonów, które zachwycają wymyślnymi kształtami i pięknymi kolorami. Rury neonowe największą skutecznością odznaczają się oczywiście po zmroku, gdyż wtedy niemal nic nie jest w stanie przyćmić ich intensywnego blasku.

reklama przestrzenna warszawa

Równie wysokie efekty w identyfikacji wizualnej i reklamie można uzyskać stosując kasetony frezowane. Używa się ich przede wszystkim jako nowoczesną formę szyldów nad witrynami sklepów, banków, punktów usługowych itp. Kasetony z Dibondu odznaczają się prostym i eleganckim designem, który nie zakłóca architektury budynku. Podświetlane kasetony reklamowe są doskonale widoczne w dzień oraz w nocy.

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne

Tradycyjne szyldy Warszawa także nie odeszły do lamusa, gdyż jest to najprostsza metoda przyciągnięcia uwagi przechodniów. Dobrze wykonany szyld nie tylko potrafi wzbudzić zainteresowanie ciekawą grafiką i pięknym wykonaniem, lecz także pełni rolę informacyjną. Szyldy umieszcza się dziś zarówno na starych budynkach, jak i nowoczesnych biurowcach.

Na dużych obiektach dużo lepiej sprawdzają się z kolei litery przestrzenne. Wykonuje się je z pleksi lub aluminium, a w celu wzmocnienia efektu reklamowego podświetla się je za pomocą diod LED.

Related posts

Reklama zewnętrzna kluczem do sukcesu

Reklama zewnętrzna kluczem do sukcesu

Prowadząc firmę w dowolnej branży, uzależnieni jesteśmy od skutecznej reklamy, a wpisując w wyszukiwarkę internetową frazy takie jak reklama...

Reklama świetlna idealnym sposobem na promocje

Reklama świetlna idealnym sposobem na promocje

Reklama świetlna idealnym sposobem na promocje Dzisiejszy świat cały czas pędzi. Ludzie mają coraz mniej czasu, a przez to coraz trudniej jest...

Dobra reklama – ok, ale jak ją stworzyć? – producent reklam świetlnych

Dobra reklama – ok, ale jak ją stworzyć? – producent reklam świetlnych

Producent reklam świetlnych Każdy producent reklam świetlnych zastanawia się każdego dnia, jak stworzyć jedyną w swoim rodzaju, idealną reklamę...