Bądź inny niż wszyscy! – Reklamy zewnętrzne

Bądź inny niż wszyscy! – Reklamy zewnętrzne

Reklamy zewnętrzne w PRL były często monotonne, smutne i odzwierciedlały szarą rzeczywistość niemal w idealny sposób. Dzisiaj, spacerując po ulicach większych i średnich polskich miast, możemy gołym okiem zaobserwować, jak wiele w kwestii outodoorowej reklamy w Polsce zmieniło się w ostatnich 25 latach. Pojawiły się nowe formy reklamy zewnętrznej, takie jak np. kasetony reklamowe. Podświetlane, o dowolnych rozmiarach, wykonane z solidnego tworzywa, z energooszczędną żarówką lub światłem LED. Setki rozmiarów i tysiące wzorów. Tego typu reklamy przeżywają właśnie swój renesans. Powód tego jest jeden – to co barwne i kolorowe, zawsze najmocniej przyciąga uwagę.

 

Reklama ze smakiem

kasetony reklamowe

Jak w każdej dziedzinie życia, tak i w reklamie, należy pamiętać, że oryginalność jest w cenie, jednak umiar również jest naszym przyjacielem. Zbyt ekstrawagancka, lub sztampowa i banalna reklama, zamiast przyciągać jeszcze więcej klientów, może ich odstraszyć! Jeśli sądzicie, że stworzenie reklamy takiej jak np. litery 3D ułożone w odpowiednią kompozycję, to zadanie proste i łatwe, to nic bardziej mylnego! Liczy się nie tylko technika, ale także estetyka i umiar, ale także nutka finezji.

 

Neonowy zawrót głowy

reklama zewnętrzna

Neony Warszawa kochała od zawsze. Kochała je w zasadzie cała Polska. Nocą, dodawały nie tylko wdzięku i atrakcyjności budynkom, ale przede wszystkim już z daleka informowały przechodnia, że obiekt, którego szuka, znajduje się tuż, nieopodal. Dziś również tego typu reklamy zewnętrzne święcą swoje triumfy popularności. Gdyby zliczyć wszystkie, występujące w naszym kraju reklamowe neony Warszawa z całą pewnością miałaby ich najwięcej. Podobnie sytuacja wygląda jeśli chodzi o litery 3D. Generalnie, preferuje się reklamy, które przyciągają wzrok. A w tym przypadku trudno o lepsze i bardziej skuteczne rozwiązania niż te wymienione powyżej. Jeśli jednak żadne z proponowanych rozwiązań nam nie odpowiada, warto pamiętać, że swoje zadania idealnie spełniają także kasetony reklamowe.

Related posts

Tradycyjna forma reklamy zewnętrznej zawsze skuteczna

Tradycyjna forma reklamy zewnętrznej zawsze skuteczna

Rynek reklamowy jest obecnie bardzo zróżnicowany. Duży wpływ na tą sytuacje ma dynamiczny rozwój Internetu. To właśnie tam przeprowadzanych jest...

Produkcja reklam świetlnych Warszawa

Produkcja reklam świetlnych Warszawa

Producent reklam Warszawa, producent reklam świetlnych Warszawa, Kasetony frezowane Każdy producent reklam dla biznesu doskonale zdaje sobie...